Aranżowanie stron internetowych stęszew

Jak napisać dobrą stronę www?

Strony WWW (World Wide Web) bezdyskusyjnie kojarzą nam się z internetem. Miejscem, w którym praktycznie wszyscy spędzamy masę czasu. Zarówno na zabawie jak i na rozrywce. Jeśliby jednakże nie zaistniały strony internetowe, Internet wyglądałby w ogóle w inny sposób.
Na początku działania Internetu jako internetu między uczelniami w Stanach Zjednoczonych, strony internetowe istotnie różniły się od tych, które znamy dziś. Poprzez to, że internet był niezwykle powolny, kilka tysięcy razy wolniejszy aniżeli ten który znamy na dzień dzisiejszy, trzeba było gonić do właściwej optymalizacji. Na początku ignorowano więc zupełnie grafikę a kumulowano się na przekazaniu takiej liczby tekstu, by załadowanie strony nie trwało wieczność. Rzecz jasna w owym czasie wytwarzanie stron internetowych było w dużej mierze łatwiejszym zadaniem niż dziś. Niemniej jednak, co może wydawać się dziwne, o wiele mniej osób umiało się tym zająć. Internet dopiero raczkował, komputery na dobrą sprawę razem z nim. Nie wszystkich było stać na posiadanie takiej maszyny w mieszkaniu, jeszcze mniej osób wiedziało, jak na dobrą sprawę jej stosować. 
Istotnymi zaciekawionymi byli rzecz jasna studenci elektroniki. Wtedy jeszcze trudno było napotkać znany kierunek którym jest aktualnie Informatyka.
Aranżowanie stron internetowych dzisiaj jest już dużo bardziej zaawansowanym zajęciem. Oprócz napisania odpowiedniego kodu strony w HTML a w następnej kolejności odpowiedniego sformatowania go używając arkuszy stylów, potrzebujemy wielokrotnie użyć poboczne skrypty, scalić stronę z bazą danych czy stworzyć panele logowania.